Přístupové systémy

Co je přístupový systém?

Slouží k evidenci příchodů, odchodů a pohybu osob. Používá se např. na stavbách, ve školách, v bytových domech, na parkovištích, kancelářské budovy atd.

Doporučujeme kombinovat přístupový systém s kontrolou vstupu (turniketem nebo dveřním zámkem).

Podle způsobu identifikace systémy dělíme na:

  • bezkontaktní (načtení média probíhá až na vzdálenost 20cm)
  • kontaktní (pro načtení je nutné médium přiložit na čtecí sondu)
  • biometrické (čte otisky prstů, dlaně či skenuje zornici atd.)
  • na dálkové ovladače (identifikace proběhne stiskem tlačítka na dálk. ovladači)

Modulární docházkový a přístupový systém UNIgate

unigateDocházkový systém, který se díky své modularitě dokáže okamžitě přizpůsobit požadavkům konkrétního zákazníka. Ať už je požadován pro malou firmu, tovární komplex, nebo (díky možnosti zabudování do libovolného krytu) do luxusních kancelářských budov.

více

Přístupový systém DOMOVNÍK

Vstupní systém šitý přímo na míru danému bytovému domu. Nekontrolovatelné množení klíčů, vstup i nežádoucích osob, používání výtahu neoprávněnými osobami, to vše vás se systémem DOMOVNÍK nemusí trápit.

více

Přístupový a docházkový systém SchoolGate

schoolgateSystém, který je navržen pro řešení kontroly vstupu, docházky a zvýšení bezpečnosti žáků ve školách. Je možné jej zkombinovat s docházkovým systémem a evidovat tak i docházku zaměstnancům školy.

Evidence přítomnosti na stavbách SiteGate

ajsmenuOdolný, modulární systém sleduje pohyb osob na stavbách. V jakémkoli okamžiku víte, kolik lidí se na stavbě pohybuje. K sytému dodáváme i kompletní vybavení kontrolních stanovišť (turnikety, brány, pc atd.)