Zákaznická podpora

PODPORUJEME SVÉ KLIENTY

V rámci akce “dobrá bezpečnostní agentura” vyzdvihujeme naše klienty – bezpečnostní agentury, které využívají obchůzkový systém a přispívají tak ke zvyšování kvality bezpečnostních služeb. Více zde…


U NÁS SE NA NIC NEČEKÁ

Veškeré obchodní či servisní transakce vyřizujeme vždy v nejkratších možných termínech. Chceme být pro své klienty vždy dobrým pomocníkem.


VIP KLIENT

Pro dlouhodobé obchodní partnery nebo partnery s vyššími odběry nabízíme možnost VIP spolupráce. Prostřednictvím individuální smlouvy o spolupráci společně dojednáme Vaše požadavky na odběry, dodací lhůty, kontaktní osoby, individuální konzultanty, pravidelné i jednorázové akce atp. Stanovíme individuální ceny nových systémů i případných upgradů ze starších typů či jiných značek.


CENOVÁ NABÍDKA KDYKOLIV A NEZÁVAZNĚ

Zcela zdarma a naprosto nezávazně zpracováváme cenové nabídky na podkladě Vašich požadavků či požadavků Vašich zákazníků. Abychom Vám zjednodušili zadávání parametrů, je Vám k dispozici v rámci sekce “Služby” elektronická poptávka, kde zadáte své požadavky na systém a elektronicky odešlete ke zpracování. Nejpozději do druhého pracovního dne obdržíte zpracovanou cenovou kalkulaci.


JSME VÁM STÁLE K DISPOZICI

V případě jakýchkoliv technických nejasností či dotazů jsme Vám kdykoliv v rámci pracovní doby k dispozici osobně, telefonicky i prostřednictvím e-mailu.

Potřebujete zajistit přeinstalaci, zaškolení nových uživatelů nebo servis, neváhejte a zavolejte. Domluvíte si termín návštěvy s naším specialistou.


VZOR OBJEDNÁVKY OPRAV

Pro vaše snazší objednávání oprav, jsme pro vás připravili vzor objednávky, který si můžete stáhnout zde: oprava.zip.